Sportif Başarılar

Ana sayfa > Başarılar > Sportif Başarılar

 Taekwondo dalında BEYZA BASMA 

        Taekwondo dalında  BEYZA BASMAnın Dereceleri  

Tarih Müsabaka Adı Kazandığı Derece
12-17 Mayıs 2015 Marmaris gençlerTürkiye şampiyonası 1.
10-14 Şubat 2016Antalya gençler Turkish open şampiyonası 3.
10-14 Şubat 2016 Gençler Antalya kulüpler avrupa şampiyonası 1.
7-10 Nisan 2016 Gençler Almanya başkanlık kupası 3.
10-14 Şubat 2017 Gençler Antalya kulüpler Avrupa şampiyonası 3.
7-11 Eylül 2017 Gençler Samsun Türkiye şampiyonası3.
10-14 Ocak 2018  Gençler Antalya Türkiye şampiyonası 2.
10-14 Şubat 2018 Gençler İstanbul Turkish open 2.
24-28 Ocak 2018 Büyükler Antalya Türkiye şampiyonası 3.
17-20 Temmuz 2018 Çankırı büyükler Türkiye şampiyonası2.
21-25 Ocak 2019 Konya büyükler Türkiye şampiyonası 3.
12-19 Temmuz 2019 Sivas ümitler Türkiye şampiyonası 2.


  • 2013 - 2014    Okullar Arası Artistik Jimnastik Minik Erkekler İl Birincisi
  • 2013 - 2014    Artistik Jimnastik Küçük Erkekler İl Birincisi
  • 2013 - 2014    Artistik Jimnastik Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonluğu (Bolu)
  • 2013 - 2014    Masa Tenisi Yıldız Erkekler İl Birincisi


  • 2014 - 2015    Artistik Jimnastik Küçük Erkekler İl Birincisi
  • 2014 - 2015    Artistik Jimnastik Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonluğu (Bolu)
  • 2014 - 2015    Voleybol Genç Kızlar (A) İl Birincisi
  • 2014 - 2015    Voleybol Genç Kızlar (B) İl Birincisi
  • 2014 - 2015    Yıldız Kızlar Masa Tenisi İl Birincisi
  • 2014 - 2015    Kayseri Yıldız Kızlar Masa Tenisi Grup Birincisi
  • 2014 - 2015    Malatya Yıldız Kızlar Masa Tenisi Türkiye Birinciliği
  • 2014 - 2015    Masa Tenisi Genç Kızlar İl Birincisi
  • 2014 - 2015    Masa Tenisi Genç Kızlar Grup Birincisi
  • 2014 - 2015    Masa Tenisi Genç Kızlar Türkiye Birincisi
  • 2014 - 2015    Futsal Genç Kızlar Grup Birincisi
  • 2014 - 2015    Futsal Genç Kızlar İl Birincisi
  • 2014 - 2015    FLL Robot Bölge İkincisi Ankara


  • 2015 - 2016    Voleybol Kayseri B Genç Kızlar Birinciliği
  • 2015 - 2016    Voleybol B Genç Kız Bölge İkinciliği Niğde
  • 2015 - 2016    Futsal Genç Kızlar Kayseri Üçüncülüğü
  • 2015 - 2016    Masa Tenisi Genç Kızlar Kayseri Birinciliği
  • 2015 - 2016    Masa Tenisi Genç Kızlar Bölge Birinciliği Osmaniye
  • 2015 - 2016    Masa Tenisi Genç Kızlar Türkiye Dördüncülüğü Çorum
  • 2015 - 2016    Masa Tenisi Yıldız Kızlar Kayseri Birinciliği
  • 2015 - 2016    Masa Tenisi Yıldız Kızlar Bölge Birinciliği 
  • 2015 - 2016    Masa Tenisi Yıldız Kızlar Türkiye Birinciliği Aksaray


  • 2016                FLL Robot Yarışması Bölge Üçüncülüğü Ankara
  • 2015 - 2016    Artistik Jimnastik Genç Kızlar Kayseri Birinciliği


Taekwondo:

Beyza Basma
Genç Kızlar

80 Kg    Kayseri Birincisi

80 Kg    Gruplar Türkiye Birinicisi

80 Kg    Türkiye Şampiyonu

Ayşe Sümeyra Alıcı

42 Kg        Kayseri Birincisi

Sporcu     Aynı Zamanda Balkan Şampiyonu



Uluslar Arası Genç Kızlar Kulup Müsabakaları Üçüncülüğü
Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası Birinciliği