29 Aralık

3 senedir Türkiye şampiyonu olan masa tenisi takımımız yeni sezona da hızlı başladı, ilk maçını 3-0 gibi net bir skorla geçen öğrencilerimiz bir üst tura çıktılar. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

9 Aralık

13 Ocak 2018'de 3-4-5-6-7-8-9-10 ve 11. sınıflar için yapılacak olan "Bursluluk Sınavı" na kayıt yaptırmayı unutmayın. Detaylı bilgiler web sitemizde.

14 Ağustos

EĞİTİM ÖĞRETİM DESTEĞİ AÇIKLAMASI 2017-2018 Eğitim Öğretim desteği başvuruları 10 Ağustos 2017 tarihi itibari ile başladı, son başvuru tarihi 06 eylül 2017 okulumuza kayıtlı bütün öğrencilerimizin teşvik başvuruları okulumuz tarafından yapılacak olup, gerekli evraklar için velilerimiz ile irtibata geçilecektir.

21 Şubat

Öğrencimiz Beyza BASMA Genç Kızlar Avrupa Teakwondo şampiyonasında Avrupa 3.sü olarak Bayrağımızı dalgalandırmıştır. öğrencimizi başarısından dolayı kutluyoruz.

10 Şubat

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet ÖZHASEKİ, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ , Kayseri Valimiz Sayın Süleyman KAMÇI ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇELİK masa tenisi Türkiye şampiyonu ve aynı zamanda Türk Milli takımı oyuncusu olan öğrencilerimizi Antremanlarında ziyaret ederek moral vermişlerdir.

3 Şubat

Snowboard Avrupa 2.si ve Türkiye şampiyonu Genç Sultan Kolejinden. Öğrencimiz Aydan KARAKULAK ve hocalarını başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.