Taekwondo Dalında BEYZA BASMA
Taekwondo Dalında BEYZA BASMA'nın Dereceleri
Tarih | Müsabaka Adı | Kazandığı Derece |
12-17 Mayıs 2015 | Marmaris gençlerTürkiye şampiyonası | 1. |
10-14 Şubat 2016 | Antalya gençler Turkish open şampiyonası | 3. |
10-14 Şubat 2016 | Gençler Antalya kulüpler avrupa şampiyonası | 1. |
7-10 Nisan 2016 | Gençler Almanya başkanlık kupası | 3. |
10-14 Şubat 2017 | Gençler Antalya kulüpler Avrupa şampiyonası | 3. |
7-11 Eylül 2017 | Gençler Samsun Türkiye şampiyonası | 3. |
10-14 Ocak 2018 | Gençler Antalya Türkiye şampiyonası | 2. |
10-14 Şubat 2018 | Gençler İstanbul Turkish open | 2. |
24-28 Ocak 2018 | Büyükler Antalya Türkiye şampiyonası | 3. |
17-20 Temmuz 2018 | Çankırı büyükler Türkiye şampiyonası | 2. |
21-25 Ocak 2019 | Konya büyükler Türkiye şampiyonası | 3. |
12-19 Temmuz 2019 | Sivas ümitler Türkiye şampiyonası | 2. |
- 2013 - 2014 Okullar Arası Artistik Jimnastik Minik Erkekler İl Birincisi
- 2013 - 2014 Artistik Jimnastik Küçük Erkekler İl Birincisi
- 2013 - 2014 Artistik Jimnastik Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonluğu (Bolu)
- 2013 - 2014 Masa Tenisi Yıldız Erkekler İl Birincisi
- 2014 - 2015 Artistik Jimnastik Küçük Erkekler İl Birincisi
- 2014 - 2015 Artistik Jimnastik Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonluğu (Bolu)
- 2014 - 2015 Voleybol Genç Kızlar (A) İl Birincisi
- 2014 - 2015 Voleybol Genç Kızlar (B) İl Birincisi
- 2014 - 2015 Yıldız Kızlar Masa Tenisi İl Birincisi
- 2014 - 2015 Kayseri Yıldız Kızlar Masa Tenisi Grup Birincisi
- 2014 - 2015 Malatya Yıldız Kızlar Masa Tenisi Türkiye Birinciliği
- 2014 - 2015 Masa Tenisi Genç Kızlar İl Birincisi
- 2014 - 2015 Masa Tenisi Genç Kızlar Grup Birincisi
- 2014 - 2015 Masa Tenisi Genç Kızlar Türkiye Birincisi
- 2014 - 2015 Futsal Genç Kızlar Grup Birincisi
- 2014 - 2015 Futsal Genç Kızlar İl Birincisi
- 2014 - 2015 FLL Robot Bölge İkincisi Ankara
- 2015 - 2016 Voleybol Kayseri B Genç Kızlar Birinciliği
- 2015 - 2016 Voleybol B Genç Kız Bölge İkinciliği Niğde
- 2015 - 2016 Futsal Genç Kızlar Kayseri Üçüncülüğü
- 2015 - 2016 Masa Tenisi Genç Kızlar Kayseri Birinciliği
- 2015 - 2016 Masa Tenisi Genç Kızlar Bölge Birinciliği Osmaniye
- 2015 - 2016 Masa Tenisi Genç Kızlar Türkiye Dördüncülüğü Çorum
- 2015 - 2016 Masa Tenisi Yıldız Kızlar Kayseri Birinciliği
- 2015 - 2016 Masa Tenisi Yıldız Kızlar Bölge Birinciliği
- 2015 - 2016 Masa Tenisi Yıldız Kızlar Türkiye Birinciliği Aksaray
- 2016 FLL Robot Yarışması Bölge Üçüncülüğü Ankara
- 2015 - 2016 Artistik Jimnastik Genç Kızlar Kayseri Birinciliği
Taekwondo:
Beyza Basma
Genç Kızlar80 Kg Kayseri Birincisi
80 Kg Gruplar Türkiye Birinicisi
80 Kg Türkiye Şampiyonu
Ayşe Sümeyra Alıcı
42 Kg Kayseri Birincisi
Sporcu Aynı Zamanda Balkan Şampiyonu
Uluslar Arası Genç Kızlar Kulup Müsabakaları Üçüncülüğü
Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası Birinciliği